m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Zadzwoń do nas i umów się na jazdy 606 20 15 92 / 32 281 11 89

ul. Moniuszki 1/18 41-902 Bytom

Pn - Pt: 9.00 - 17.00

Polityka prywatności strony internetowej oraz plików cookies

Poniżej przedstawiamy aktualną politykę plików prywatności strony internetowej oraz plików cookies. Niniejsza polityka może ulec zmianie. Aktualna wersja zamieszczana jest na naszej stronie internetowej.


Określenie administratora danych osobowych Pełna nazwa przedsiębiorcy ze wskazaniem formy prawnej Adres siedziby (KRS) lub stałego miejsca wykonywania działalności gospodarczej (CEiDG)
Dane kontaktowe administratora danych osobowych

Adres do korespondencji tradycyjnej:

Szkoła Jazdy Zebra, Bytom, ul. Moniuszki 1/18

e-mail: biuro@szkolajazdyzebra.pl

Wskazanie celu i podstawy prawnej przetwarzania danych Optymalizacja funkcjonalności witryny internetowej Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)
Analiza i statystyka dotyczące korzystania przez użytkowników z witryny internetowej Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)
Realizacja prawnie uzasadnionego interesu Administratora polegającego na analizie czynności użytkownika, a następnie wykorzystywanie danych analitycznych do remarketingu (tj. wyświetlania reklam skorelowanych z zainteresowaniami użytkownika) (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)
W przypadku wyrażenia odrębnej zgody na przetwarzanie danych osobowych, cel wskazany w treści zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO)
Realizacja obowiązków wynikających z przepisów prawa powszechnie obowiązującego, w szczególności Prawa telekomunikacyjnego oraz ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (art. 6 ust. 1 lit. c RODO)
Wskazanie okresu przetwarzania danych Dane będą przetwarzane do czasu wygaśnięcia obowiązku przetwarzania danych wynikającego z właściwych przepisów, w szczególności Prawa telekomunikacyjnego oraz ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Dane przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) przetwarzane będą do momentu uwzględnienia uzasadnionego sprzeciwu wobec przetwarzania, Dane przetwarzane na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) przetwarzane będą do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie.
Wskazanie rodzaju przetwarzanych danych Adres IP, wszelkie informacje zapisane w plikach cookies lub pochodzące z innych technologii śledzących, takie jak np. informacje o urządzeniu, z którego przeglądana jest witryna, informacje o przeglądarce stron internetowych, informacje odnośnie aktywności na stronie internetowej. Szczegółowe informacje zawarte zostały w części polityki poświęconej plikom cookies.
Wskazanie źródła pochodzenia danych Dane pochodzą od osoby przeglądającej witrynę.
Konsekwencje niepodania danych Podanie danych nie jest obowiązkowe i odmowa ich podania nie niesie negatywnych skutków dla użytkownika.
Wskazanie odbiorców danych Odbiorcami danych są podmioty zewnętrzne:
- organy administracji publicznej lub inne uprawnione podmioty – jeśli obowiązek przekazania danych wynika z właściwych przepisów,
- nasi dostawcy i podwykonawcy,
- podmioty dostarczające technologie informatyczne,
Eksport danych poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego Dane nie są przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Informacja o podejmowaniu zautomatyzowanych decyzji na podstawie danych Na podstawie dostarczonych danych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje.
Prawa podmiotu danych Osoba, której dane dotyczą ma prawo do:
- żądania dostępu do swoich danych (art. 15 RODO)
- żądania sprostowania danych (art. 16 RODO)
- żądania usunięcia danych (art. 17 RODO)
- żądania ograniczenia przetwarzania danych (art. 18 RODO)
- żądania przeniesienia danych (art. 20 RODO)
- cofnięcia zgody na przetwarzanie danych
Wskazanie sposobu złożenia sprzeciwu Masz prawo złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych. Sprzeciw możesz złożyć na adres e-mail: biuro@szkolajazdyzebra.pl
Skarga do Urzędu Ochrony Danych Osobowych Masz prawo do złożenia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły na stronie: https://uodo.gov.pl/

Pliki cookies


I. Ogólne informacje o plikach cookie


 1. Pliki cookies to pliki tekstowe zapisujące się na urządzeniu (komputerze, tablecie, telefonie, etc.), w trakcie wyświetlania strony internetowej. Podzieliliśmy pliki cookies na dwa rodzaje
  1. Pliki cookies niezbędne do korzystania ze strony internetowej, dzięki którym funkcje strony internetowej działają właściwie i stabilnie. Zgodnie z art. 173 ust. 3 Ustawy Prawo telekomunikacyjne, nie musimy pobrać zgody na stosowanie tego rodzaju plików cookies. Pliki te stosujemy domyślnie, gdy użytkownik odwiedza naszą stronę (pliki te zapisywane są w urządzeniu podczas odwiedzin strony internetowej). Dokonują one pomiaru ruchu na stronie internetowej i stanowią zabezpieczenie przed jej przeciążeniem. Pliki te zapisują wybrane przez użytkownika opcje i udzielone informacje dotyczące prywatności, logowania oraz koszyka zamówień.

  2. "Fakultatywne", pozostałe pliki cookies, wykorzystywane wówczas gdy wyrazisz na to zgodę. Stosujemy analityczne pliki cookie, dostarczane przez Google, służące do liczenia odwiedzin i śledzenia ich źródła, w celu poprawy wydajności strony internetowej. Pliki dostarczają informację o odwiedzanych przez użytkownika podstronach i sposobie poruszania się po stronie internetowej. Wyrażenie zgody na stosowanie ww. plików jest dobrowolne, a dokonany przez użytkownika wybór nie ma wpływu na działanie strony internetowej.


KLIKNIJ TUTAJ ABY UZYSKAĆ INFORMACJE O NAZWACH STOSOWANYCH PLIKÓW COOKIES WRAZ Z OPISEM ICH FUNKCJI ORAZ WSKAZANIEM OKRESU ICH ZAPISU

II. Wybór ustawień dotyczących pozostałych plików cookies


 1. Zgodnie z art. 173 ust. 3 Ustawy Prawo telekomunikacyjne, nie musimy pobrać zgody na stosowanie niezbędnych plików cookies.
 2. W trakcie odwiedzin naszej strony internetowej wyświetli się baner z informacją o stosowaniu plików cookies.
 3. Jeśli nie chcesz, aby pozostałe, tzw. „fakultatywne” pliki cookies, były zapisywane na urządzeniu z którego korzystasz, wybierz opcję „Odrzuć wszystkie”. Wybór tej opcji skutkować będzie odmową wyrażenia zgody na wszystkie pozostałe (fakultatywne) cookies i tym samym odrzuceniem wszystkich plików cookies, z wyjątkiem cookies niezbędnych do korzystania ze strony internetowej.
 4. Jeśli wybierzesz opcję „Akceptuj wszystkie", będzie to oznaczać, że wyrażasz zgodę na zapis na urządzeniu, z którego korzystasz, wszystkich pozostałych (fakultatywnych) plików cookies.
 5. Jeśli wybierzesz opcję „Wybierz własne ustawienia”, będziesz mógł zarządzać swoimi preferencjami dokonując wyboru poszczególnych pozostałych (fakultatywnych) plików cookies, opisanych powyżej, na których zapis na urządzeniu, z którego korzystasz, wyrażasz zgodę.
 6. Dokonany przez Ciebie wybór potwierdza również, że wiesz, czym są pliki cookies, których używamy oraz do jakich celów ich używamy.
 7. W każdym momencie możesz zmodyfikować dokonane uprzednio wybory dotyczące wyrażenia zgód w zakresie zapisywania plików cookies. Aby to zrobić, kliknij w ikonkę, która przedstawia koło zębate, znajdującą się w lewym dolnym rogu naszej strony internetowej.

GDZIE UCZYMY?

Biuro naszej szkoły znajduje sie w Bytomiu. Robiąc kurs w Zebrze nie tracisz pieniędzy i czasu szkolenia na dojazd do tras egzaminacyjnych.

Zapraszamy kursantów z całego obszaru egzaminacyjnego WORD Bytom:

Mapa działalności Zebra
 • Bytom
 • Tarnowskie Góry
 • Radzionków
 • Nakło Śląskie
 • Miasteczko Śląskie
 • Świętochłowice
 • Chorzów
 • Ruda Śląska
 • Zabrze
 • Gliwice