Opinie

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Napisz recenzję

Szkoła Jazdy Zebra
Średnia ocena:  
 138 recenzji
Lucyna

Szkoła naprawdę godna polecenia, bardzo przyjazna atmosfera, profesjonalne podejście do nauki i kursanta, szczególne podziękowania dla instruktora Jacka - dziękuję 🙂

Agnieszka Luchowska

Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad rozpoczęciem kursu, to Zebrę mogę polecić z ręką na sercu 🙂 Mili, profesjonalni, pomocni 🙂 Pani Beata jest dobrym duchem tego miejsca i skutecznie trzyma kciuki za zdany egzamin ;-)) Pan Henryk wielkodusznie wybaczyl mi próby zabójstwa, kiedy mylilam gaz z hamulcem, i byl wyjatkowo wyrozumialy, kiedy na komendę "w lewo", beztrosko skręcalam w prawo :))) Uklony i podziękowania dla panów Dawida i Jacka za cenne wskazowki na lekcjach dodatkowych przed egzaminem. Teoria zdana za pierwszym podejsciem, praktyka - za drugim 🙂 Dziekuję 🙂

Amelia T

Profesjonalne podejście, miła atmosfera na kursie teoretycznym, praktycznym jak i w biurze. Egzamin zdałam za pierwszym razem, szkoła zdecydowanie warta polecenia! 🙂

Ewa

Najlepsza szkoła jazdy! Pan Henryk na zajęciach teoretycznych potrafił człowieka zachęcić i dużo nauczyć, więc czas na zajęciach w 100% został efektywnie wykorzystany😀 bardzo ciekawe i przydatne są sytuacje, ktore rozrysowuje na tablicy z miejsc w Bytomiu, ktore znamy jako piesi, a musimy poznać i bezpiecznie sie w nich zachować jako kierujący samochodem. Cz. Praktyczną miałam z Panem Jarkiem🥰 cudowny człowiek, na kazda lekcje szłam z uśmiechem i chęcią, bo wiedziałam, ze dużo sie naucze i to w dobrej atmosferze. Tyle cierpliwości nie ma nikt😀 a w dodatku 100% profesjonalizm, bardzo dobre podejście do kursanta- ucznia. Wszystkie błedy wyłapie w mig, tyle dobrych i pomocnych rad, zasad, nie da sie tego opisać. Ciesze się, ze trafiłam na Pana Jarka! Bo to człowiek z pasją. Pani Beatka z biura to anioł, zawsze coś znajdzie , zawsze pomoze. Bardzo dziekuje! Polecam😀

Ela Tomanek

Z czystym sumieniem polecam tę firmę. Zdałam za drugim razem, ale to ja "strzeliłam gola" na pierwszym egzaminie i strasznie mi głupio.
Auta czyste, Pani Beata w biurze uśmiechnięta i chętna do pomocy, a mój instruktor Marek to anioł - wytrzymał ze mną te 30 godzin.
Jeszcze raz dziękuję za wszystko i polecam każdemu.

Michał

Zdałem za pierwszym razem. Tego oczekiwałem i tak mam. "Polecam Allegrowicza" 😀

Monika

Szczerze polecam Szkołę Jazdy Zebra ;-);-)
Była to dla mnie niezapomniana przygoda, poznałam bardzo sympatycznych ludzi 😉
Pozdrawiam serdecznie instruktorów z którymi uczyłam się jeździć tj. p.Pawła i p. Jacka. Przekazali mi bardzo dużo wiedzy i informacji oraz umiejętności dzięki którym zdałam egzamin na prawo jazdy, co było moim wielkim marzeniem 🙂 Spełnilo się 🙂
Pozdrawiam również p. Henryka, oraz przesympatyczną p. Beatkę.
Dzięki za wszystko 😉

Katarzyna

Na skrzyżowaniu rozkraczył się samochód, Pani kierująca pojazdem nie potrafiła sobie poradzić-a samochody mijały ją z gracją i z zerowym zainteresowaniem. Kto zareagował? Pan Instruktor z Zebry ze swoim podopiecznym. Zatrzymali się i zepchnęli samochód na pobocze w bezpieczne miejsce. Mała rzecz a mnie ucieszyła, bo właśnie z tak małych rzeczy składa się świat. Dziękuję!

Julia

Bardzo polecam Szkołę Jazdy Zebra!!
Teoria przekazana w szybkiej i przystępnej formie, tak, aby wszyscy zrozumieli. Pan Krzysztof - świetny instruktor!! Lekcje z nim odbywały się w koleżeńskiej atmosferze, z indywidualnym podejściem i bez stresu, nawet przy błędach Pan Krzysztof przekazywał sposób na poprawę z uśmiechem.
Pan Paweł przed egzaminem poprawił moje umiejętności już na 100% i pozwolił spojrzeć na wszystko jeszcze inaczej, także z indywidualnym, humorystycznym podejściem.
Pan Jarek natomiast patrzy na każdego z czystą kartą, jest wymagający ale to działa tylko i wyłącznie na korzyść kursanta, bo chce pomóc mu jak tylko może. Na dodatek potrafi podnieść na duchu każdego!
Instruktorzy w Zebrze są osobami, z którymi miło spędza się cały kurs, a po zakończeniu jest się pewnym swoich umiejętności. W biurze zawsze starają się, aby godziny idealnie pasowały kursantowi, wszystko dopięte na ostatni guzik.

Szkoła Jazdy Zebra jest najlepszym wyborem, dzięki niej zdałam egzamin za pierwszym razem! Bardzo polecam i dziękuję!

Dawid

Polecam Szkołę Jazdy ZEBRA. Pełny Profesjonalizm, również świetna atmosfera

Wykłady teoretyczne z p.Heniem były bardzo interesujące, sam wykładowca dawał wiele praktycznych przykładów. Pan Henryk jest osobą, która wie jak przekazać informację, żeby były zrozumiałe, a zarazem w pewnym sensie żartobliwe. Z tej wiedzy, co przekazuje p. Henryk, teoria będzie opanowana w "małym paluszku".

Część praktyczną miałem przyjemność jeździć z p. Dawidem. Pan Dawid jako osoba, jest bardzo miły, ma bardzo dobre poczucie humoru, jak również potrafi przygotować kursanta do egzaminu państwowego, oraz pokazać wiele ciekawych miejsc w Bytomiu. Z panem Dawidem można było porozmawiać "na luzie", lecz były momenty powagi, kiedy było trzeba pomyśleć, posłuchać. Jazdy przebiegły bez problemu, każdy szczegół, miejsce miałem w paluszku, ale również tutaj przydatna jest teoria.

Pan Henryk, gdy mieliśmy razem egzamin praktyczny, bardzo dużo pomagał, podpowiadał, za co chciałbym podziękować.

Pan Krzysztof, gdy miałem jazdy przed samym egzaminem, podszlifował jeszcze moje umiejętności, przekazał cenne wskazówki.

Jednak największe wyrazy podziękowania w stronę p. Dawida, za wszystkie 30h jazd, mile spędzony czas i cenne wskazówki.

Chciałbym również wspomnieć o pani Mai, która idealnie ustalała grafik, nigdy nie było problemu z jazdami, oraz za miłe rozmowy.

Jeśli szukacie Szkoły Jazdy, to najlepszym wyborem będzie Szkoła Jazdy ZEBRA. Nie ma lepszej szkoły od tej. Miałem dylemat, którą szkołę wybrać, poczytałem opinie, a teraz sam jestem w 100% pewny, że był to trafny strzał. Ta szkoła najlepiej uczy i przygotowuje pod egzamin państwowy.

Page 1 of 14:
«
 
 
1
2
3
 
»