This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Zadzwoń do nas i umów się na jazdy 606 20 15 92 / 32 281 11 89

ul. Moniuszki 1/18 41-902 Bytom

Pn - Pt: 9.00 - 17.00

KURS PRAWA JAZDY SAMOCHODEM ZE SKRZYNIĄ MANUALNĄ CZY AUTOMATYCZNĄ?WYBIERZ OPCJĘ DLA SIEBIE!

W swojej ofercie posiadamy tradycyjne szkolenie na manualnej skrzyni biegów. Podążamy jednak za ogólnoeuropejską tendencją i już od kilku lat z powodzeniem prowadzimy również kursy prawa jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów.

Bądź eco! Kat. B automat na hybrydzie!

KATEGORIA B MANUAL

Kurs prawa jazdy samochodem z manualną skrzynią biegów – dla kogo?

Tradycyjna kategoria B uprawnia między innymi do prowadzenia pojazdów osobowych z manualną i automatyczną skrzynią biegów. W przypadku zmiany preferencji, w dowolnym momencie szkolenia istnieje jednak możliwość przejścia na szkolenie kategorii B automat, która nie daje uprawnień do prowadzenia samochodów z manualną skrzynią biegów.

JAK WYGLĄDA KURS PRAWA JAZDY?

Szkolenie teoretyczne odbywa się najczęściej w weekendy. Szkolenie praktyczne natomiast możliwe jest w trybie standardowym lub ekspresowym (maksymalnie 30 dni – łącznie z teorią).
W ramach kursu oferujemy:

• wysoką jakość szkolenia gwarantowaną umową,
  • 30 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych,
  • 31 godzin zegarowych zajęć praktycznych,
  • bezpłatny egzamin wewnętrzny teoretyczny,
  • bezpłatny egzamin wewnętrzny praktyczny,
  • bezpłatne oryginalne materiały dydaktyczne,
  • bezpłatne warsztaty z psychologiem z redukcji stresu,
  • bezpłatna nauka reanimacji z ratownikiem na fantomie,
  • profesjonalną pomoc w sprawach związanych z uzyskaniem prawa jazdy.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w komfortowo urządzonej sali wykładowej. Wykłady prowadzone są w sposób zrozumiały i interaktywny – naszym kursantom nie grozi nuda. Po zakończeniu części teoretycznej ustalamy harmonogram zajęć praktycznych uwzględniając preferencje kursanta.

PRAWO JAZDY KAT. B BYTOM – JAKIE AUTA?

Część praktyczna (jazdy) odbywa się na samochodach Toyota Yaris III, czyli na autach egzaminacyjnych WORD Bytom. Blisko szkoły posiadamy duży, oświetlony plac manewrowy do wyłącznej dyspozycji. Nasi instruktorzy są sympatyczni, kulturalni i niezwykle kompetentni.

KATEGORIA B AUTOMAT

KURS PRAWA JAZDY Z AUTOMATYCZNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW – DLA KOGO?

Kategoria B automat to świetne rozwiązanie dla osób, które myślą o prowadzeniu aut, z coraz bardziej popularną, automatyczną skrzynią biegów. Zainteresuje ona też „ekomaniaków” ponieważ najczęściej takie rozwiązanie spotkamy w autach hybrydowych i elektrycznych. Ukończone szkolenie i zdany egzamin państwowy kat. B automat uprawniają do kierowania pojazdów z wykluczeniem tych z tradycyjną dźwignią biegów. W przyszłości, w dowolnym momencie można jednak uzupełnić uprawnienia bez konieczności ponownego szkolenia.

NAUKA JAZDY Z AUTOMATYCZNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW – JAK WYGLĄDA SZKOLENIE?

W ramach kursu oferujemy:

• wysoką jakość szkolenia gwarantowaną umową,
  • 30 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych,
  • 31 godzin zegarowych zajęć praktycznych,
  • bezpłatny egzamin wewnętrzny teoretyczny,
  • bezpłatny egzamin wewnętrzny praktyczny,
  • bezpłatne oryginalne materiały dydaktyczne,
  • bezpłatne warsztaty z psychologiem z redukcji stresu,
  • bezpłatna nauka reanimacji z ratownikiem na fantomie,
  • profesjonalną pomoc w sprawach związanych z uzyskaniem prawa jazdy.

KURS PRAWO JAZDY B BYTOM – JAKIE AUTA?

Część praktyczna (jazdy) odbywa się na samochodzie Toyota Yaris III Hybrid, który udostępniamy również na egzaminy państwowe w WORD Bytom. Inaczej mówiąc, kurs odbywa się dokładnie na tym samym aucie co egzamin państwowy. Blisko szkoły posiadamy duży, oświetlony manewrowy do wyłącznej dyspozycji. Nasi instruktorzy są sympatyczni, kulturalni i niezwykle kompetentni.

Zadowolonych klientów
KURSANTEK I KURSANTÓW