This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Zadzwoń do nas i umów się na jazdy 606 20 15 92 / 32 281 11 89

ul. Moniuszki 1/18 41-902 Bytom

Pn - Pt: 9.00 - 17.00

PRZYJAZNA ATMOSFERA I NAJWYŻSZA ZDAWALNOŚĆ OD LAT!

2012 - rok założenia.

Kursanci są dla nas najważniejsi! Liczy się byś zdał egzamin przy pierwszym podejściu i czuł się bezpiecznie na drodze zaraz po otrzymaniu prawa jazdy. Szkolimy na Toyotach Yaris III i Toyocie Yaris III Hybrid. Samochody te są oficjalnymi autami egzaminacyjnymi. Wszystkie nasze pojazdy są klimatyzowane.

Organizujemy kursy kategorii B (manual) i kategorii B automat. Blisko ośrodka posiadamy duży, oświetlony plac manewrowy. Materiały dydaktyczne dostaniesz w prezencie, a badania lekarskie przeprowadzisz na miejscu.

Uważamy, że każdy powinien się dzielić i pomagać słabszym. Od kilku lat wspieramy cyklicznie inicjatywy i misję Domu Dziecka w Bytomiu. Na wyjątkowe wsparcie zasługują też młodzi artyści i sportowcy, dlatego z przyjemnością sponsorujemy konkursy organizowane przez Szkołę Muzyczną w Bytomiu i organizację Biegu Tarnogórskiego.

Zatrudniamy tylko i wyłącznie fachowców najwyższej próby. Nasi instruktorzy posiadają wysoką zdawalność indywidualną co przekłada się na wynik całego ośrodka, który od lat plasuje się na szczycie rankingów zdawalności. Dbamy o dobrą atmosferę pracy, stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników i dbamy o to by pracowali na zadbanej i sprawnej flocie. Uważamy, że za tak istotną społecznie pracę, czyli kształcenie kolejnych generacji kierowców, należy się też odpowiednio wysokie wynagrodzenie.

Od ponad 10 lat szkolimy kierowców z Bytomia i okolic. Łącznie w naszych kursach uczestniczyło ponad 2900 kursantów i kursantek, których uczyliśmy bezpieczniej i ekologicznej jazdy. Wierzymy, że nasza praca przekłada się na stale poprawiające się bezpieczeństwo i kulturę na śląskich drogach. Staramy się pracować tak by uzyskanie prawa jazdy było niezapomnianą przygodą, do której chętnie wraca się we wspomnieniach oraz by nasi kursanci zawsze szczęśliwie docierali do celu.

KURSANTEK I KURSANTÓW

AKTUALNA ZDAWALNOŚCI EGZAMINU KATEGORII B

Rok założenia
Aktualne miejsce w mieście

NASZE SAMOCHODY

szkoła jazdy bytom

kategoria b automat

Toyota Yaris III Hybrid
Ekologiczne auto, które udostępniamy również na egzaminy.
Toyota Yaris IV
Dzielnie wspiera naszą Hybrydę gdy zainteresowanie automatem jest wzmożone.

kategoria B

Toyota Yaris IV
Auto egzaminacyjne WORD Bytom od 2023 r. Posiadamy już dwa takie pojazdy.
Toyota Yaris III
Auto egzaminacyjne WORD Bytom.
Toyota Yaris III LIFT
Odświeżona wersja auta egzaminacyjnego. Posiadamy trzy takie samochody.
Toyota Yaris II
Obecnie głównie jako auto zapasowe, ale bardzo przysłużyło się na początku działalności szkoły.