This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Zadzwoń do nas i umów się na jazdy 606 20 15 92 / 32 281 11 89

ul. Moniuszki 1/18 41-902 Bytom

Pn - Pt: 9.00 - 17.00

Zapoznaj się z naszą kadrą. Znajdź idealnego instruktora dla siebie

To ludzie tworzą atmosferę każdej firmy, dlatego dzielimy się szczyptą informacji o sobie. Wszyscy nasi instruktorzy są w pełni wykwalifikowanymi fachowcami. Każdy może pochwalić się ponadprzeciętną zdawalnością. Różni ich za to sposób prowadzenia zajęć, pasje, poczucie humoru i charakter.

kierownik ośrodka, wykładowca, instruktor

HENRYK

Kierownik naszego ośrodka dba by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Kursanci rozpoczynają i finalizują z nim szkolenie w Zebrze, ponieważ to on prowadzi wykłady i przeprowadza egzaminy wewnętrzne. W czasie jazd prócz fachowej wiedzy i ogromnego doświadczenia można otrzymać sporo brytyjskiego humoru. Poza szkoleniami nie narzeka na brak firmowych obowiązków, bo odpowiada również za sprawność firmowej floty.
Jazdy z Henrykiem szczególnie polecamy uczniom szkoły muzycznej w celu utrwalenia materiału i ciekawostek z zakresu historii muzyki.

Justyna

Stworzona do tej roli. Zorganizowana, empatyczna i potrafiąca rozmawiać - dlatego zawsze znajdzie najdogodniejsze terminy jazd, zmotywuje przed egzaminem lub pocieszy w chwilach słabości.
Czas wolny wykorzystuje w zbilansowany sposób dzieląc go między rowerowe wycieczki i czytanie książek.

specjalistka ds. obsługi klienta

instruktor z uprawnieniami egzaminatora

Jarosław

Posiada ogromne doświadczenie i wiedzę. Jego zajęcia łączą merytorykę z humorem, ponieważ nie skrywa tego, że lubi pożartować. Jest też bardzo wymagający i zorganizowany. Zwykł mawiać, że `na jazdach w aucie panuje demokracja, to znaczy, że ja «rządzę»`. Jego metody przekładają się na świetną zdawalność, ale nie ma się co dziwić, w końcu posiada uprawnienia egzaminatora kat. B.
Na spotkaniach firmowych dał się poznać jako dusza towarzystwa, posiada nieograniczoną bazę żartów i anegdot. Prywatnie jest namiętnym kibicem piłkarskim i siatkarskim. Ostatnimi czasy „wkręcił się” też w ogrodnictwo sadząc liczne drzewa owocowe w swej zamiejskiej oazie.

Dawid

To zawsze uśmiechnięty i szczery, ale wymagający instruktor. Gaming jest jego pasją, więc każdy gracz znajdzie z nim wspólne tematy. Chętnie też wymieni się doświadczeniami z dziedziny majsterkowania gdyż wszelkie prace remontowe wykonuje sam.
Dawid prowadzi również zajęcia w języku angielskim.

instruktor /zajęcia również po angielsku/

Krzysztof

Krzysztof to bardzo serdeczny człowiek o wielu pasjach. Nie tylko auta, ale i motory sprawiają mu wiele radości. Prócz tego to niezwykle muzykalny gość - gra niemal na wszystkim i chętnie o tym opowie .

Tadeusz

Mimo krótkiego stażu w firmie ma wieloletnie doświadczenie w instruktorskim fachu. Już w pierwszych tygodniach jego pracy otrzymywaliśmy od kursantów pochlebne opinie o metodach nauczania, które stosuje. Kursantka, która dzięki Tadeuszowi po siedmiu latach starań w innych szkołach uzyskała upragnione prawko, nazwała go `specjalistą do spraw niemożliwych`.
W wolnych chwilach realizuje pasję piłkarską - grał w Polonii Bytom, Przeboju Wolbrom i Grunwaldzie Ruda Śląska.

instruktor

Marek

Marek to najbardziej wysportowany z naszych instruktorów. Gdyby istniała reprezentacja szkół nauki jazdy w piłce nożnej to byłby nasz człowiek w jedenastce. Grał w Uranii, Rozbarku i Orle Nakło Śląskie. Poza sportem interesuje go mechanika samochodowa i informatyka.
Podczas jazd daje się poznać jako uśmiechnięty, sympatyczny i merytoryczny instruktor. Jego luźny styl i przyjazna atmosfera podczas zajęć przekładają się na świetne wyniki kursantów.