m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Zadzwoń do nas i umów się na jazdy 606 20 15 92 / 32 281 11 89

ul. Moniuszki 1/18 41-902 Bytom

Pn - Pt: 9.00 - 17.00

🎂Jeździmy razem już 10 lat!🦓

Z tej okazji zapraszamy do wspólnego wspominania i świętowania. Podziel się z nami w komentarzu na Facebooku firmy swoją zebrową historią.

📢Finał naszego świętowania zaplanowaliśmy na wrzesień gdy zakończy się okres wakacyjno-urlopowy. Będzie to czas „otwartych drzwi” – mozliwość spotkania z instruktorami i okazja do sprawdzenia wiedzy teoretycznej. Prócz tego trochę słodkości oraz losowanie voucherów z rabatami na jazdy i kursy 😀

📢Więcej szczegółów przedstawimy wkrótce, ale już zarezerwujcie czas by odwiedzić Zeberkę. Przy okazji odbierzesz okolicznościowe gadźety, które przewidzieliśmy dla wszystkich naszych kursantów i absolwentów🎁