m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Zadzwoń do nas i umów się na jazdy 606 20 15 92 / 32 281 11 89

ul. Moniuszki 1/18 41-902 Bytom

Pn - Pt: 9.00 - 17.00

Wszyscy potrzebujemy zmian. Zwłaszcza cieszą one kiedy są to zmiany na lepsze. Postanowiliśmy wprowadzić naszą stronę internetową w trzecia dekadę 21 wieku robiąc przy okazji Zebrze prezent z okazji jej 10-tych urodzin.
Szczególne podziękowania wysyłamy do naszego „absolwenta” Kuby Małeckiego za dostosowanie projektu strony do naszych potrzeb. Kolejną istotną osobą przy tworzeniu strony jest Grzegorz „Gwalber” Wójcik, który wykonał dla nas tłumaczenie fragmentów strony na język angielski. Dziekujemy również Bartkowi Rogowskiemu, który wykonał film promocyjny widoczny na stronie głównej. Nie należy zapomnieć również o pracownikach Zebry, którzy stale monitorowali postępy i zgłaszali uwagi oraz naszej rodzinie, która zawsze angażuje się w nasze działania marketingowe.

DZIĘKUUUUUUJEMY
Szefostwo – Danuta i Henryk Mazanek