m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Zadzwoń do nas i umów się na jazdy 606 20 15 92 / 32 281 11 89

ul. Moniuszki 1/18 41-902 Bytom

Pn - Pt: 9.00 - 17.00

Miło nam poinformować, że po raz kolejny jesteśmy wśród liderów śląskich szkół jazdy. Tym razem zajęliśmy pierwsze miejsce w oficjalnym zestawieniu Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bytomiu, który ukazał się na łamach Dziennika Zachodniego. Do dla Nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasze zaangażowanie ma sens i odbicie w jakości szkolenia.
Nie było by tego jednak gdyby nie zebrowa załoga i zdolni kursanci, którzy w pocie czoła z zaangażowaniem dochodzili do swych umiejętności. Dziękujemy za cały rok naszym pracownikom oraz gratulujemy wszystkim razem i każdemu z osobna: dziękujemy Jarkowi, dziękujemy Dawidowi, dziękujemy Markowi, dziękujemy Jackowi, dziękujemy Krzysiowi oraz dziękujemy Beacie i dziękujemy Mai.

szefostwo – Danuta i Henryk Mazanek