m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Zadzwoń do nas i umów się na jazdy 606 20 15 92 / 32 281 11 89

ul. Moniuszki 1/18 41-902 Bytom

Pn - Pt: 9.00 - 17.00

W związku z zaistniałą sytuacją w celu zminimalizowania ryzyka rozwoju epidemii koronawirusa i w trosce o nasze wspólne dobro zaopatrzyliśmy się w środki do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji oraz termometr bezdotykowy.

W każdym samochodzie już od tygodnia przed zajęciami dezynfekowane są klamki, kierownica i gałka skrzyni biegów. Wszyscy kursanci i instruktorzy dezynfekują ręce. Dodatkowo w razie wątpliwości zachęcamy do badania temperatury termometrem bezkontaktowym. W pomieszczeniach biurowych i toalecie również znajdują się środki dezynfekcyjne.

Jednocześnie informujemy, że egzaminy w WORD Bytom zostały odwołane do 25 marca.