Najwyższa zdawalność w 2019 roku ??? | Szkoła Jazdy Zebra
Skip to main content

Newsy

Najwyższa zdawalność w 2019 roku ???

Najwyższa zdawalność w 2019 roku ???

19/03/20
Miło nam poinformować, że po raz kolejny jesteśmy wśród liderów śląskich szkół jazdy. Tym razem zajęliśmy pierwsze miejsce w oficjalnym zestawieniu Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bytomiu, który ukazał się na łamach Dziennika Zachodniego. Do dla Nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasze zaangażowanie ma sens i odbicie w jakości szkolenia.
Nie było by tego jednak gdyby nie zebrowa załoga i zdolni kursanci, którzy w pocie czoła z zaangażowaniem dochodzili do swych umiejętności. Dziękujemy za cały rok naszym pracownikom oraz gratulujemy wszystkim razem i każdem z osobna: dziękujemy Jarkowi, dziękujemy Dawidowi, dziękujemy Markowi, dziękujemy Jackowi, dziękujemy Krzysiowi oraz dziękujemy Beacie i dziękujemy Mai.

szefostwo – Danuta i Henryk Mazanek

Comments are closed.