Kategoria B automat

Szkoła Jazdy Zebra to najlepszy sposób na prawo jazdy w regionie. Co roku znajdujemy się w ścisłej czołówce rankingów Gazety Wyborczej i Dziennika Zachodniego oraz plebiscytów konsumenckich. Szkolimy w dwóch kategoriach – B i B automat.

Dlaczego kategoria B automat?

To rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i przyjemność z jazdy jaką daje poruszanie samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Część praktyczna kursu (jazdy) odbywa się na samochodzie Toyota Yaris 3 z automatyczną skrzynią biegów. Samochód ten dodatkowo wyposażony jest w napęd hybrydowy. Nie wpływa to na technikę jady jednak ma znaczenie jeśli cenisz sobie troskę o dobro środowiska. Plusów tej kategorii jest wiele. Nie musisz myśleć o zmianie biegów, bo dzieje się to samoczynnie. W aucie z `automatem` znajdują się tylko dwa, a nie jak zazwyczaj trzy pedały, dlatego komfort jazdy jest większy, a nogi się mniej męczą. Przepisy pozwalają na to by egzamin państwowy odbył się dokładnie na tym samochodzie, na którym odbył się kurs, przez co zmniejsza się element zaskoczenia do minimum, a samochód nigdy nie zgaśnie i nie stoczy się ze wzniesienia! Samochód na pierwszy egzamin dostaniesz od nas w prezencie. Sam egzamin nie jest również rejestrowany przez kamery, jak w przypadku kat. B, co dla osób o niespokojnych nerwach jest ogromnym walorem. Po uzyskaniu prawa jazdy kat. B automat można prowadzić jedynie samochody z automatyczną skrzynią biegów. Jednak w dowolnym momencie można przystąpić, bez szkolenia i państwowego egzaminu teoretycznego, bezpośrednio do państwowego egzaminu praktycznego na kategorię B i uzupełnić uprawnienia by móc poruszać się samochodami z manualną skrzynią biegów.

W weekend, po południu czy ekspresowo?

Nauka jazdy nie musi trwać długo! Nasza oferta kursów prawa jazdy jest różnorodna i bogata – na pewno znajdziesz coś dla siebie! W Zebrze w Bytomiu kurs prawa jazdy można odbyć w trybie weekendowym, popołudniowym lub ekspresowym dzięki czemu całe szkolenie trwa zaledwie kilka tygodni. Wykłady prowadzimy w sposób interaktywny, a jazdy odbywają się z kulturalnymi instruktorami o wieloletnim stażu.

Kurs popołudniowy (wykłady po południu)

Kurs* teoretyczny prawa jazdy trwa niecałe dwa tygodnie. Wykłady odbywają się 4 razy w tygodniu (pn-czw) przez dwa kolejne tygodnie (łącznie 8 spotkań)**. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 16.00, a kończą o 19.00. Część praktyczna (jazdy) odbywa się po ustaleniu harmonogramu jazd w biurze szkoły. Godziny jazd ustalane są z uwzględnieniem preferencji kursanta.

Kurs weekendowy (wykłady w weekend)

Kurs* prawa jazdy teoretyczny trwa dwa tygodnie, a spotkania wykładowe odbywają w sobotę i niedzielę przez dwa kolejne weekendy**. Wykłady zaczynamy o godzinie 9.00. Część praktyczna odbywa się po ustaleniu harmonogramu jazd w biurze szkoły z uwzględnianiem sugestii kursanta.

Kurs zdalny (wykłady on-line)

To szkolenie powstałe w odpowiedzi na potrzebę zachowania bezpieczeństwa epidemicznego, ale również dla osób, dla których problemem jest uczestniczenie w wykładach odbywających się w tradycyjnej formie. Kurs* prawa jazdy teoretyczny trwa dwa i pół tygodnia, a spotkania wykładowe odbywają w poniedziałki, wtorki i środy on-line o godzinie 18.00. Część praktyczna odbywa się po ustaleniu harmonogramu jazd w biurze szkoły z uwzględnianiem sugestii kursanta.

Tryb ekspresowy

Kurs* w trybie ekspresowym jest specjalną pozycją w naszej ofercie. Stworzyliśmy go z myślą o kursantach, którym zależy na bardzo szybkim szkoleniu przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów nauczania. Cały kurs (część teoretyczna i praktyczna) trwa maksymalnie 30 dni i gwarantujemy to umową! Naukę w tym trybie można odbyć w ramach każdego rozpoczynającego się w naszej szkole kursu. Ze względu na duże zainteresowanie naszą ofertą, w celu utrzymania wysokiej efektywności szkolenia ilość miejsc w trybie ekspresowym jest ograniczona.

Kurs doszkalający

Jeśli ukończyłeś już kurs w innym ośrodku, a nadal masz pewne obawy przed egzaminem, nie wahaj się i przyjdź do nas. Umów się na dodatkowe zajęcia teoretyczne i praktyczne, których ilość dobierzemy indywidualnie, według Twoich potrzeb.
*W ramach wszystkich kursów gwarantujemy:
  • solidne i profesjonalne szkolenie,
  • miłą atmosferę,
  • innowacyjny system wykładów – 30 godz. lekcyjnych (po 45 min.),
  • jazdy szkoleniowe – 30 godz. (po 60 min.),
  • pełny pakiet materiałów dydaktycznych gratis: testy egzaminacyjne i moduł do nauki, podręcznik kierowcy, znaki drogowe z komentarzem, aplikacja na Androida,
  • badania lekarskie na miejscu,
  • indywidualny tok nauczania bez dopłaty (jeden kursant – jeden instruktor),
  • egzamin wewnętrzny gratis (teoretyczny i praktyczny),
  • załatwienie wszelkich formalności związanych z egzaminem,
  • dostęp do sali komputerowej i sprzętu egzaminacyjnego – by na egzaminie nic Cię nie zaskoczyło.
** prowadzący wykłady zastrzega sobie prawo do zmiany terminów spotkań, w porozumieniu z uczestnikami kursu, ze względów organizacyjnych.
Słowa kluczowe: kurs prawa jazdy bytom, kursy na prawo jazdy bytom